Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
3 мая 2008
Fajny clan...Nic nie trzeba poprawiać,ponieważ wszystko jest ok cool :) xD
konto usunięte
3 мая 2008
szuper klan ;D nic dodac nic ujac xP pozdr.^^
konto usunięte
3 мая 2008
moim zdaniem klanik jest supero:Dpozdrowka:*
konto usunięte
3 мая 2008
super klan ;)))zajebiaszczy pozdrufffffffka:)
konto usunięte
3 мая 2008
fajny klanik :* dołanczam:*
konto usunięte
3 мая 2008
foto foto xD pozdrawiam ;*
konto usunięte
3 мая 2008
cool klanik, fotkowo górą!!!!
konto usunięte
3 мая 2008
;) buziaki >>>> pozdroffionka dla całej ekipy ~Fotkowo ~
konto usunięte
3 мая 2008
zajebiaszczy klanik pzdr :))
konto usunięte
3 мая 2008
~ Fotkowo ~~ Fotkowo ~~ Fotkowo ~~ Fotkowo ~~ Fotkowo ~
konto usunięte
3 мая 2008
spoko klanik podoba mi się 

konto usunięte
7 июня 2008
~ Fotkowo ~ fajniutki klanik.. w sam raz dla mnie...
konto usunięte
2 мая 2008
Spoko klan :) Pozdrawiam wszystkich :)
konto usunięte
2 мая 2008
cool klanik, fotkowo górą!!!!
konto usunięte
2 мая 2008
zajefajny klan:D:D az milo:) pozdrawiam:D
suuuuper klanik;D pazdrówka dla wszystkich :))
konto usunięte
2 мая 2008
..spox klanik ;PP pzdr4all!!;))
super klanik... buziam :*
FaJNy KLaN POZdrO
konto usunięte
2 мая 2008
Fajniutki klanik;)

