18.08.2006
Angeliczka prosi o komcie!!
Dosłownie przed sekundą na adres Radia Fotka otrzymaliśmy desperacką prośbę o pomoc. Mamy twarde serca, ale tym razem nie mogliśmy pozostać obojętni...
prosze zareklamować mojego blogaska w audycji!! nazwa blogaska www.angeliczka13.blog.onet.pl i prosze powiedziec aby ludzie zostawili komcie na nim!!
Nasza bohaterka jest "Przebojową Blondynkom O Niebieskich Oczkach" i ma duże doświadczenie na polu tzw. tfurczości bowiem pisała "Już Z 5 Blogasków, A Ten Jest 6".
Nie bądź wiśnia - zostaw jej komcia!!
prosze zareklamować mojego blogaska w audycji!! nazwa blogaska www.angeliczka13.blog.onet.pl i prosze powiedziec aby ludzie zostawili komcie na nim!!
Nasza bohaterka jest "Przebojową Blondynkom O Niebieskich Oczkach" i ma duże doświadczenie na polu tzw. tfurczości bowiem pisała "Już Z 5 Blogasków, A Ten Jest 6".
Nie bądź wiśnia - zostaw jej komcia!!
Lubisz to?
