31.01.2006
Bohater przez duże B
"Piszę w imieniu Comanda 123. Jesteśmy jego przyjaciółmi i chcielibyśmy poinformować iż Comando123 dokonał bohaterskiego czynu na akcji ratowniczej w Katowicach.Narażając swoje życie poszedł pod zawalony dach hali wyciągać ofiary tej wielkiej tragedii.Chcielibyśmy abyście za pośrednictwem fotki jakoś go wyróżnili,gdyż dla rodzin ofiar oraz tych co uratował , także dla nas wszystkich jest to Bohater pisany przez duże B!!!"
Lubisz to?
