09.04.2006
Czy Hania ma już profil na Fotka.pl? ;)
"Uważam, że jestem ładna, a do tego nie jestem przesadnie skromna. W internecie mogę to potwierdzić. Oczywiście, żeby się pokazać, trzeba mieć w sobie trochę ekshibicjonizmu, ale widzę, że mamy go coraz więcej. Brakuje nam za to komplementów, a przecież dzięki nim czujemy się pewniej, jesteśmy docenione. Bardzo trudno spotkać na ulicy mężczyznę, który po prostu zachwyci się naszą urodą i nam to powie. Z doświadczenia wiem, że panowie nie są skorzy do pochwał - skarży się. - Zostaje więc internet."
Artykuł Czego brakuje polskim dziewczynom? dostępny na stronach Metra.
Artykuł Czego brakuje polskim dziewczynom? dostępny na stronach Metra.
Lubisz to?
