10.05.2006
Emotikony
Dodaliśmy obsługę emotikonów (czyli małych obrazków) w komentarzach i Prywatnych Wiadomościach. Domyślnie opcja ta jest włączona tylko dla forum. W ustawieniach konta można włączyć pokazywanie emotikonów w pozostałych miejscach.
Lubisz to?

