22.07.2006
Zajebista ta strona!
Dziwne to olśnienie, biorąc pod uwagę fakt, że wymyśliłem ten serwis już 5 lat temu i od tego czasu codziennie go doglądam. Ale tak właśnie jest - od przedwczoraj serwis działa na dodatkowych serwerach i użytkowanie go - bądzmy szczerzy - przestało być udręką. Przynajmniej dla mnie. 12689 osób online, głosowanie w miarę szybko działa, licznik odwiedzin nie stoi w miejscu, nie "trwa łączenie z bazą danych". Szybciej, bardziej, więcej. Bez skojarzeń. Co prawda nadal jestem na etapie "dodawanie komentarzy nie jest w moim stylu" ale nagle odkryłem, że "życie fotkowe" nie kończy się na "Rankingi" > "z najwyższą średnią ocen" > "mazowieckie". Jak mawiały moje ulubione dziewczyny - Jest wiele możliwości, różnych, bardzo różnych. Idę przeglądać dalej...
PS. Chętnych na takie fajne tiszerty zapraszam bezpośrednio do sklepu Spritszert.
PS. Chętnych na takie fajne tiszerty zapraszam bezpośrednio do sklepu Spritszert.
Lubisz to?
