Komentarze (50)
Akun dihapus
13 октября 2011
jak dla mnie git:)
Akun dihapus
12 октября 2011
modelki piekne byc nie musza -.- Mają się wyróżniać, mieć w sobie coś szczególnego...
Akun dihapus
8 октября 2011
heh bez rewelki:skok:
Akun dihapus
8 октября 2011
widzialam ladniejsze dziewczyny niz te...
Akun dihapus
2 октября 2011
mi tam się one nie podobają :P ale każdy ma inny gust :)
amanda22222
1 октября 2011
lade dziwczyny:)kazada jest ladna na swoj sposob:)sposob:)
Akun dihapus
25 сентября 2011
Ładne włosy mają ;p Szczególnie pierwsza od prawej ;p
Akun dihapus
24 сентября 2011
W ogóle one jakieś krzywe. Ta 2 od prawej wpada w oko najbardziej.
Akun dihapus
11 сентября 2011
Tylko 2 od lewej za szczupła, ale w sumie każda wygląda przyzwoicie...Źle nie jest, ale jakoś nie widzi mi się żadna na super modelkę... Jest naprawdę wiele przepięknych dziewczyn w Polsce, a takie wybrali ehhhh ;)
Akun dihapus
9 сентября 2011
ale przyje..barnee hehe:P
Akun dihapus
5 сентября 2011
tak 2 od prawej i całkiem po prawej .
PKP09
4 сентября 2011
StaszekWestSide:Sam jesteś pasztetem.
Akun dihapus
3 сентября 2011
zgadzam się z przedmówczynią:P
Akun dihapus
2 сентября 2011
2 od prawej jest nawet ladna :)
Akun dihapus
1 сентября 2011
mmmm hot pasztety
Akun dihapus
31 августа 2011
osrane dupy
Akun dihapus
30 августа 2011
a podobne do siebie jak siostry:P pozdrawiam dziewczeta!
Akun dihapus
30 августа 2011
ale tak to jest że od tych "na szczycie":D wymaga się więcej:D
disreespect
27 августа 2011
o ja Cię Pier**le
Akun dihapus
26 августа 2011
chetnie bym z was pasztet zrobil
Akun dihapus
25 августа 2011
1wsza od prawej nawet druga b.ładna i naturalna reszta jakas nijaka...heh;-)
Akun dihapus
24 августа 2011
w siwych leginsach ;)) naprawde ladna
Akun dihapus
23 августа 2011
wedlug mnie zadna nie ma tego "czegos" w sobie
są takie hmm nijakie.... nie wiem czemu odnosze
takie wrazenie....
są takie hmm nijakie.... nie wiem czemu odnosze
takie wrazenie....
Akun dihapus
23 августа 2011
2 od prawej
Akun dihapus
22 августа 2011
fuuuuu
Akun dihapus
21 августа 2011
Jeśli jest coś w głowie to mało atrakcyjna kobieta może zabłysnąc...i jest jeszcze kwiestia gestów,chodu i zachowania
Akun dihapus
21 августа 2011
Jestem ciekawa ile jeszcze potrwa ta dyskusja... ;)
Akun dihapus
19 августа 2011
pierwsza od prawej:)
Akun dihapus
18 августа 2011
w warkoczyku najładniejsza co nie zmienia faktu że wszystkie dziewczyny mają coś w sobie;)
EssaRAP
18 августа 2011
zadna
Pateroza
17 августа 2011
najładniejsza jest 2 od prawej, ale nie są jakieś piękne.
Akun dihapus
15 августа 2011
ciezko ocenic, wszystkie dziewczyny siedzą wiec nie widac calej sylwetki i wzrostu, do tego zeby ocenic lepszy byl by polaroid kazdej z dziewczyn zeby zobaczyc jak wygladaja bez makijazu ... a po tym zdjeciu ciezko da sie ocenic ktora ma predyspozycje a ktora nie.. ladna buzie ma 2 od prawej a dwie dziewczyny z lewej mysle ze maja plastyczne twarze i mozna by bylo poszalec na sesjach :)
Akun dihapus
14 августа 2011
2 z prawej :)
Akun dihapus
12 августа 2011
one siedzą według ocen przy czym pierwsza z prawej 5, a pierwsza z lewej 1 ;)
Akun dihapus
10 августа 2011
przestańci przynajmniej są naturalne , a nie jakieś napuszone cizie
Akun dihapus
9 августа 2011
raczej 1-a z prawej-zdecydowanie!
Akun dihapus
9 августа 2011
Największe predyspozycje..2 z prawej
Akun dihapus
7 августа 2011
1sza i 2ga od prawej !
Akun dihapus
5 августа 2011
1 z prawej :D
Akun dihapus
4 августа 2011
2 od prawej
Akun dihapus
1 августа 2011
Paszczetyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Akun dihapus
1 августа 2011
Nieeeeeeeeeee fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
xCiapek
30 июля 2011
1 Od Prawej . ;D
Akun dihapus
30 июля 2011
4 od lewej
Akun dihapus
29 июля 2011
5,4,1,2,3 według mnie:P
Akun dihapus
27 июля 2011
od prawej 2
Akun dihapus
27 июля 2011
od lewej 4,2,5,3,1
Akun dihapus
25 июля 2011
2ostatnie 3 taka sobie
Akun dihapus
24 июля 2011
od prawej 13245
Akun dihapus
21 июля 2011
od lewej 4
