Komentarze (50)
Аккаунт удален
3 ноября 2011
4 od lewej zajebista :D
Аккаунт удален
26 октября 2011
ładne są te 3 po środku .
Аккаунт удален
17 октября 2011
a gdzie ty tu tyłeczki widzisz??
Аккаунт удален
9 октября 2011
nie widzę w nich niczego nadzwyczajnegoo !
Аккаунт удален
9 октября 2011
jak dla mnie to szału nie ma:) za przeproszeniem ani cycka , ani dupy to One nie mają :) fakt modelka powinna być chuda, ale powinna też mieć tu i tam ;P;)
Аккаунт удален
2 октября 2011
pozazdrościć ......
EssaRAP
1 октября 2011
mi tez sie nie podobaja. teraz mozecie hejtowac. KAZDY MA WLASNE ZDANIE . jednym sie podoba 2 nie.!
Аккаунт удален
30 сентября 2011
@pieciolinia No nie powiedziałabym ze przeciętne... Przeciętną urodę masz ty...Nie one.
Smoczyca83
29 сентября 2011
Nie wytrzymam ...
małolat z piaskowego dziadka z wielkim f$!#%tem , patrzy na zdjęcie 5ciu zgrabnych, młodych i naturalnych dziewczyn i pisze ze to nic specjalnego ...
Wez synek zdejmij te okulary i przetrzyj oczy bo chyba piasku Ci w nie nawpadało.U żadnej z tych dziewczyn nie miał byś szans .
małolat z piaskowego dziadka z wielkim f$!#%tem , patrzy na zdjęcie 5ciu zgrabnych, młodych i naturalnych dziewczyn i pisze ze to nic specjalnego ...
Wez synek zdejmij te okulary i przetrzyj oczy bo chyba piasku Ci w nie nawpadało.U żadnej z tych dziewczyn nie miał byś szans .
Аккаунт удален
28 сентября 2011
nic specjalnego ...
Аккаунт удален
26 сентября 2011
przeciętne. co druga taka chodzi po chodniku.
Аккаунт удален
20 сентября 2011
Najładniejsza 4 od lewej strony
Аккаунт удален
17 сентября 2011
druga od prawej i druga od lewej
Аккаунт удален
11 сентября 2011
jak dla mnie to wszystkie dziewczyny na tym zdjeciu sa super :) naturalnosc :) brawo :)
Аккаунт удален
10 сентября 2011
Woo widać że nie masz pojęcia o modelingu :)
Аккаунт удален
8 сентября 2011
szału nie ma...
Аккаунт удален
4 сентября 2011
zwykłe dziewczyny jakich wszędzie pełno... ale są niedoceniane, bo zauważane są tylko wytapetowane dziuneczki które więcej odsłaniają niż ubierają ;)))
Аккаунт удален
1 сентября 2011
druga od prawej naj ;) ale mają w sobie coś podobnego
Аккаунт удален
31 августа 2011
co wy wiecie same jesteści fuuuuuuu hahahaha
Аккаунт удален
30 августа 2011
nie porywają urodą... mnie najbardziej podoba się ta druga od lewej:P
Аккаунт удален
22 августа 2011
beznadziejne
Аккаунт удален
14 июля 2011
Najładniejsza jest ta z mikrofonem;)!!!!!
Аккаунт удален
13 июля 2011
ta w środku jest ładna ;) !
jankes2215
9 июля 2011
Nadają się:PPPP
Аккаунт удален
1 июля 2011
czy one sa do siebie wszystkie podobne czy mi sie tylko wydaje?
Аккаунт удален
2 июня 2011
:jezyk2: http://skocz.pl/Zdjecie006h.jpg
Аккаунт удален
23 мая 2011
http://www.fotka.pl/scrapbook/galeria/14413904 czy mogę prosić o głosik na ten link?
Аккаунт удален
23 мая 2011
Co wy sie krztusicie przygłupie zazdrosne baby,
dziewczyny sa bardzo ladna i polowa z was moze im
co najwyzej pięty calowac ;D
dziewczyny sa bardzo ladna i polowa z was moze im
co najwyzej pięty calowac ;D
Аккаунт удален
20 мая 2011
Żeby każda chociaż tak wyglądała....łatwo jest oceniać kogoś
ibiy
20 мая 2011
;)
JEDYNYnieZWYKLY
19 мая 2011
Jednak ktoś na nie głosował że tak daleko doszły...
zastanówcie się nad sobą. Bo przez co niektórych przemawia tylko zazdrośc
zastanówcie się nad sobą. Bo przez co niektórych przemawia tylko zazdrośc
Аккаунт удален
18 мая 2011
nie wiem , po co złośliwe komentarze . Dziewczyny ładnie wyglądają
Аккаунт удален
16 мая 2011
z pewnością nadały by się do "Galerianek"
Аккаунт удален
16 мая 2011
te dziewczyny nie są super ładne, nie wszystkie mają ekstra figurę, ale na pewno mają też kilka atutów, np. włosy lub uśmiech ;D może warto tez na tym się skupić niż zaczynać od negatywów ( chociaż ta z lewej serio wygląda jak facet)
Аккаунт удален
12 мая 2011
Fakt, musicie obrzydzic sobie cos, czego NIGDY nie bedziecie miec , i rowniez ze tak wiekoszc kobiec, ktore wypowiadaja sie w złosliwy sposob po prostu zazdroszcza tym dziewczyną tego,ze sa zgrabne, ładne.. i chciałybyscie pewnie byc na ich miejscu. Owszem macie prawo wyraznic swoja opinie na ich temat,ale moglibyscie uzywac bogatyszych słow ,a nie wiesniara, anorektyczka... w koncu w Polsce jest duzy zasob słow.. mam nadzieje,ze niektore panny wezmą moj komentarz pod uwage :) zegnam
Akte
10 мая 2011
Bardzo ładne :)
Аккаунт удален
10 мая 2011
ładne :)
ederra
9 мая 2011
druga ma śliczne włosy
Аккаунт удален
9 мая 2011
ale marne
Аккаунт удален
9 мая 2011
to są z pewnością psychopatki
Аккаунт удален
6 мая 2011
haha :D
Аккаунт удален
4 мая 2011
Jak tak czytam co wy piszecie to słabo mi -.- popatrzcie się może na siebie co ? . idealni z pewnością nie jesteście . Pozdrawiam i już nie zabieram głosu ; P możecie się dalej kłócić o -.- ; DD
Аккаунт удален
3 мая 2011
wszystkie są bardzo ładne...... fajne laseczki i tyle:)
Аккаунт удален
2 мая 2011
no taa na samym brzegu z lewej to faceta przypomina nie powiem ze nie ;D
Аккаунт удален
2 мая 2011
pewnie ze ladne mi sie podobaja
Аккаунт удален
1 мая 2011
dokladniee
Аккаунт удален
1 мая 2011
przez nie których widzę zazdrość przemawia :DD ładne dziewczyny i tyle ;)
Аккаунт удален
1 мая 2011
sama jestes blachara ;)
Аккаунт удален
1 мая 2011
boshe zal mi was serio;/
normlane ryje mają ;/!
normlane ryje mają ;/!
Аккаунт удален
1 мая 2011
Blachary :D hahahahah
