Blog Fotka.pl - Supermodelka 2011 | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Supermodelka 2011

Zdjęcie 7 z 29 · 19 января 2011 · 158 komentarzy

Komentarze (50)

3 ноября 2011
4 od lewej zajebista :D
26 октября 2011
ładne są te 3 po środku .
17 октября 2011
a gdzie ty tu tyłeczki widzisz??
9 октября 2011
nie widzę w nich niczego nadzwyczajnegoo !
9 октября 2011
jak dla mnie to szału nie ma:) za przeproszeniem ani cycka , ani dupy to One nie mają :) fakt modelka powinna być chuda, ale powinna też mieć tu i tam ;P;)
2 октября 2011
pozazdrościć ......
1 октября 2011
mi tez sie nie podobaja. teraz mozecie hejtowac. KAZDY MA WLASNE ZDANIE . jednym sie podoba 2 nie.!
30 сентября 2011
@pieciolinia No nie powiedziałabym ze przeciętne... Przeciętną urodę masz ty...Nie one.
29 сентября 2011
Nie wytrzymam ...
małolat z piaskowego dziadka z wielkim f$!#%tem , patrzy na zdjęcie 5ciu zgrabnych, młodych i naturalnych dziewczyn i pisze ze to nic specjalnego ...
Wez synek zdejmij te okulary i przetrzyj oczy bo chyba piasku Ci w nie nawpadało.U żadnej z tych dziewczyn nie miał byś szans .
28 сентября 2011
nic specjalnego ...
26 сентября 2011
przeciętne. co druga taka chodzi po chodniku.
20 сентября 2011
Najładniejsza 4 od lewej strony
17 сентября 2011
druga od prawej i druga od lewej
11 сентября 2011
jak dla mnie to wszystkie dziewczyny na tym zdjeciu sa super :) naturalnosc :) brawo :)
10 сентября 2011
Woo widać że nie masz pojęcia o modelingu :)
8 сентября 2011
szału nie ma...
4 сентября 2011
zwykłe dziewczyny jakich wszędzie pełno... ale są niedoceniane, bo zauważane są tylko wytapetowane dziuneczki które więcej odsłaniają niż ubierają ;)))
1 сентября 2011
druga od prawej naj ;) ale mają w sobie coś podobnego
31 августа 2011
co wy wiecie same jesteści fuuuuuuu hahahaha
30 августа 2011
nie porywają urodą... mnie najbardziej podoba się ta druga od lewej:P
22 августа 2011
beznadziejne
14 июля 2011
Najładniejsza jest ta z mikrofonem;)!!!!!
13 июля 2011
ta w środku jest ładna ;) !
9 июля 2011
Nadają się:PPPP
1 июля 2011
czy one sa do siebie wszystkie podobne czy mi sie tylko wydaje?
2 июня 2011
:jezyk2: http://skocz.pl/Zdjecie006h.jpg
http://www.fotka.pl/scrapbook/galeria/14413904 czy mogę prosić o głosik na ten link?
Co wy sie krztusicie przygłupie zazdrosne baby,
dziewczyny sa bardzo ladna i polowa z was moze im
co najwyzej pięty calowac ;D
Żeby każda chociaż tak wyglądała....łatwo jest oceniać kogoś
20 мая 2011
;)
19 мая 2011
Jednak ktoś na nie głosował że tak daleko doszły...
zastanówcie się nad sobą. Bo przez co niektórych przemawia tylko zazdrośc
nie wiem , po co złośliwe komentarze . Dziewczyny ładnie wyglądają
z pewnością nadały by się do "Galerianek"
te dziewczyny nie są super ładne, nie wszystkie mają ekstra figurę, ale na pewno mają też kilka atutów, np. włosy lub uśmiech ;D może warto tez na tym się skupić niż zaczynać od negatywów ( chociaż ta z lewej serio wygląda jak facet)
Fakt, musicie obrzydzic sobie cos, czego NIGDY nie bedziecie miec , i rowniez ze tak wiekoszc kobiec, ktore wypowiadaja sie w złosliwy sposob po prostu zazdroszcza tym dziewczyną tego,ze sa zgrabne, ładne.. i chciałybyscie pewnie byc na ich miejscu. Owszem macie prawo wyraznic swoja opinie na ich temat,ale moglibyscie uzywac bogatyszych słow ,a nie wiesniara, anorektyczka... w koncu w Polsce jest duzy zasob słow.. mam nadzieje,ze niektore panny wezmą moj komentarz pod uwage :) zegnam
10 мая 2011
Bardzo ładne :)
ładne :)
9 мая 2011
druga ma śliczne włosy
ale marne
to są z pewnością psychopatki
haha :D
Jak tak czytam co wy piszecie to słabo mi -.- popatrzcie się może na siebie co ? . idealni z pewnością nie jesteście . Pozdrawiam i już nie zabieram głosu ; P możecie się dalej kłócić o -.- ; DD
wszystkie są bardzo ładne...... fajne laseczki i tyle:)
no taa na samym brzegu z lewej to faceta przypomina nie powiem ze nie ;D
pewnie ze ladne mi sie podobaja
dokladniee
przez nie których widzę zazdrość przemawia :DD ładne dziewczyny i tyle ;)
sama jestes blachara ;)
boshe zal mi was serio;/
normlane ryje mają ;/!
Blachary :D hahahahah