:*:*:*:* - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

14.05.2012

:*:*:*:*

Miły chłopak(Ja) poznam miłą dziewczynę do przyjaźni może coś więcej... najlepiej z małopolski... Dziewczyno która odważysz się napisać i zechcesz mnie kiedyś takiego jakim jestem, będę Cię traktował jak księżniczkę... proszę jeśli któraś z was ma heyah i chciała by mnie bliżej poznać zapraszam na pw :*:*:*
Lubisz to?
konto usunięte
"Bajera"? o.O Brzmi po buracku, aż nie mam ochoty pytać o definicję tego słowa. ;x
16 мая 2012
konto usunięte
bajera a'la misiek ;d hehe ;]]
16 мая 2012
konto usunięte
gdyby nie odleglość z chęcią bym napisała :)
15 мая 2012