Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21.06.2012

Tallib-moja lady !



<3
Lubisz to?
Uwielbiam to :D
3 июля 2012
Koocham To ; *
26 июня 2012
świetna piosenka :)
25 июня 2012
21.06.2012

uteczka

witam wszystkich heh
pisac jak tam dzionek mija..
ja do pracy zaraz (masakra)

lapcie nuteczke





Lubisz to?
konto usunięte
Supeeeer nutkaa :brawo::disco:
25 июня 2012
konto usunięte
fajna nutka. ;)
22 июня 2012
21.06.2012

Hej kochani

Witajcie :)

Mam mały problem ... ;/
Dostałam zaproszenie na wesele ale jednak nie mam z kim iść :(
Może tutaj znajdzie się ktoś kto by mi potowarzyszył ???

Pozdrawiam cieplutko :*

Lubisz to?
konto usunięte
Jak dla mnie to by była doskonala wymówka, by wymigać się od pójścia. (Tak było z moją studniówką). I bynajmniej nie narzekałbym na to, nie lubię po prostu tego typu rzeczy.
25 июня 2012
konto usunięte
tez tak myśle
25 июня 2012
konto usunięte
Kobieto idź sama! Baw się i szalej po co Ci jakieś niepotrzebne problemy, a tak z facetami niestety jest.. Ja chodzę sama i bawię się wybornie bo zwykle chłopacy na weselach sami zagadują do mnie;>.
25 июня 2012
21.06.2012

Fajny cytat :)

To co było wczoraj , to przeszłość...

To co będzię jutro to tajemnica...

A to co dziś to dar losu...a dary są po to by się z nich cieszyć

 

Pozdrawiam

Lubisz to?
konto usunięte
Fajnie powiedziane ;>.!^^
25 июня 2012
konto usunięte
Dookladnie ! ;)
22 июня 2012
konto usunięte
Miłego :)
21 июня 2012
20.06.2012

pytanko

co byście zrobili gdyby wasz chłopak bądź wasza dziewczyna was zdradził/a?(niestety ja takie coś przeżyłam i po prostu zerwałam) ; )
Lubisz to?
nawet jesli sie zdrade wybaczy to przy pierwszej lepszej kłotni sie tą zdrade wypomina i juz nigdy nie jest tak jak wczesniej
26 июня 2012
konto usunięte
Ja bym zerwała, nawet gdybym kochała. Potrzebowałabym czasu na przemyślenie ;). Ale jeśli dałabym komuś drugą szansę, to raczej gorzej by było z odbudowaniem zaufania, wręcz byłoby to mało realne :/...
25 июня 2012
konto usunięte
nie wiem co bym zrobila jeszcze chyba nie bylam zdradzona a jesli nie tak to nic o tym nie wiem bo jakbym wiedziala to bym chlopczykowi przyrodzenie uciela ;/ zeby sie nauczyl ;d
24 июня 2012
20.06.2012

Życie

Możesz wziąć los w swoje ręce,
Nie czekaj na cuda,
Może ich nie być,
Nie lękaj się tego co będzie,
Życie masz jedno,
Nie bój się,
Lecieć w stronę słońca,
Możesz się spalić,
Ale tylko tak możesz żyć.
Ciągle odkładasz wszystko na jutro,
To jutro odwleka się nieskończenie,
Zacznij działać, bo życie masz jedno.
Nie jesteś sam,
Takich jak Ty jest wielu,
Strach odbiera Ci motywację,
Nie myśl o jutrze,
Dzisiaj jest ten dzień,
Dzień, w którym możesz zmienić swoje życie.

Lubisz to?
konto usunięte
Dokładnie, każdy dzień jest tym w którym mozesz zmienić swoje życie.
21 июня 2012
 Wierzycie w miłość przez internet?



Poznaliście kiedyś właśnie tak swoją drugą połówkę?
Sądzicie,że warto mimo wszystko, nawet odległości?
Jesteście w stanie aż tak zaufać by spotkać się z tą osobą?
Czy TAK naprawdę, warto?
Lubisz to?
konto usunięte
Każdy sposób poszukiwania miłości prowadzi do jednego : Do spotkania bo bez niego miłość nie zapłonie :P
26 июня 2012
konto usunięte
Fakt to jest możliwe;).. W podobny sposób poznałam swoją pierwszą prawdziwą miłość.. Fajnie jest się z kimś takim spotkać, jest adrenalinka i odrobina szaleństwa;>.. Ale uważam że miłość na odległość nie ma sensu nawet ta najprawdziwsza...
25 июня 2012
mnie nic nie wypalilo przez internet chociaz poznalem troche osob zawsze konczylo sie tym ze druga osoba znalazla sobie kogos poza plecami a mimo tego oszukiwala mnie i dawala do zrozumienia ze wszystko gra eh nie warto sie angazowac w takie cos
24 июня 2012
20.06.2012

Odbicie ;p



Nowy Kolorek > ?
Jak się podoba >?


No dawno jakoś mnie tutaj nie było :)
Jak tam u was , Opowiadać :p


Smile :D

Pozdro ! ;D

Lubisz to?
konto usunięte
Oczy brązowe? nie może zielone :P włosy brązowe:P Kurde! ty jesteś cała brązowa! :D
25 июня 2012
konto usunięte
jak mamyy zobaczyc jaki to kolor?:P
22 июня 2012
konto usunięte
tia, nowy kolorek, bo w sepii? ;]
20 июня 2012
konto usunięte
moze byc ;)
24 июня 2012
konto usunięte
każdy jest inny i lubi co innego
22 июня 2012
konto usunięte
no wiadomo ;)
21 июня 2012
20.06.2012

WSZYSTKIM SAMOTNYM

 Sztuką jest ...
Pokazać komuś kolory,
kiedy wszystko szare widzi ...
Odnaleźć czyjś uśmiech,
choć na twarzy wciąż smutek ma ...
Chcieć być blisko kogoś,
choć niczego nie obiecywać ...
Dać komuś chwilę szczęścia,
kiedy wszystko
ogromny ból sprawia ...
Nauczyć kochać,
kiedy serce nienawidzić
wszystko potrafi ...
Przywrócić komuś wiarę w życie,
kiedy w nim wszystko się wypaliło !!!
Lubisz to?
1 128 129 130 131 132 715