Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby jeśli będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie Twoja...
Lubisz to?
Niestety..
3 июля 2012
stary gorzej jest jak z nią na codzień przebywasz, poświęcasz jej całe dnie i wszystko co tlyko w stanie jesteś mimo tego ze wiesz że dla niej to jest nic nie warte.
Piękny i oślepiający poranek
Świat na zewnątrz zaczyna oddychać
Widzisz chmury przybywają bez ostrzeżenia
Potrzebuję cię, by się schronić.
I wiem ,że tylko czas powie nam jak
Poradzić sobie bez siebie nawzajem.
Więc trzymaj mnie obudzonym bym Cię zapamiętał
Daj mi więcej czasu, bym poczuł to w ten sposób
Nie możemy tak trwać w nieskończoność,
ale dziś mogę mieć cię obok siebie.
Gdybym mógł uczynić te chwile nieskończonymi
Gdybym mógł zatrzymać wiatr zmian
Jeśli tylko będziemy trzymać oczy szeroko otwarte
Wtedy wszystko zostanie takie samo.
I wiem, że tylko czas powie nam jak
Witam wszystkich jestem tu nowy i wprost się zapytam was.
Warto obejrzeć film "Wciąż ją kocham " . Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego filmu :) . Odrazu zastrzegam nie spojlerować mi ^^
Lubisz to?
hej ;D no polecam bo film naprawdę warto obejrzeć i to nie raz ;)
28 июня 2012
warto. jeżeli lubisz tego rodzaju filmy i historie.
Ostatni czas pokazał mi,
co tak naprawdę widziałeś w Nas.
Nie jesteś wart miłości,
którą chciałam zmienić cały Twój świat.
Jestem Ci wdzięczna i zapamiętaj,
na pewno przetrwam,
kiedy nie będzie nas.
Dzień,w którym powiem sobie dość,
będzie karą za Twój błąd
- nie zatrzymasz mnie.
Wiem,że nie mamy dziś już nic,
więc nie próbuj swoich sił
- nie zatrzymasz mnie.
Nie obiecuj,że odmieni się
to życie,które straciło sens.
Nie staraj się,nie zmienisz nic
za późno już byś zatrzymał mnie.
Jestem Ci wdzięczna i zapamiętaj,
na pewno przetrwam,
kiedy nie będzie nas.
Dzień,w którym powiem sobie dość,
będzie karą za Twój błąd
- nie zatrzymasz mnie.
Wiem,że nie mamy dziś już nic,
więc nie próbuj swoich sił
-.
nie zatrzymasz mnie
Lubisz to?
Zapraszam Panie do grupy! www.fotka.pl/grupa /873197/Ty_sie_ serce_oga rnij_a_Ty_rozum_ pilnuj_serca
Ostatni czas pokazał mi,
co tak naprawdę widziałeś w Nas.
Nie jesteś wart miłości,
którą chciałam zmienić cały Twój świat.
Jestem Ci wdzięczna i zapamiętaj,
na pewno przetrwam,
kiedy nie będzie nas.
Dzień,w którym powiem sobie dość,
będzie karą za Twój błąd
- nie zatrzymasz mnie.
Wiem,że nie mamy dziś już nic,
więc nie próbuj swoich sił
- nie zatrzymasz mnie.
Nie obiecuj,że odmieni się
to życie,które straciło sens.
Nie staraj się,nie zmienisz nic
za późno już byś zatrzymał mnie.
Jestem Ci wdzięczna i zapamiętaj,
na pewno przetrwam,
kiedy nie będzie nas.
Dzień,w którym powiem sobie dość,
będzie karą za Twój błąd
- nie zatrzymasz mnie.
Wiem,że nie mamy dziś już nic,
więc nie próbuj swoich sił - nie zatrzymasz mnie.
Lubisz to?
Dzień,w którym powiem sobie dość,
będzie karą za Twój błąd
- nie zatrzymasz mnie.
Wiem,że nie mamy dziś już nic,
więc nie próbuj swoich sił
- nie zatrzymasz mnie.
Dlaczego chłopak nie chce zrozumieć, że ktoś go kocha, że jest dla kogoś tak ważny.. Z jednej strony jest super między nami, a z drugiej wmawia sobie rzeczy, które nie mają miejsca.. Ehh.. To wszystko jest takie dziwne.. Naprawdę mi na nim zależy..
Lubisz to?
Nie wiem jak to jest ze zdradami...to znaczy kto więcej-kobiety czy mężczyźni ale wiem że wina leży po obu stronach :)
26 июня 2012
u mnie jest podobnie. za kazdym razem kiedy mowie chlopakowi ze go kocham patrzy na mnie z niedowierzaniem i odpowiada ,,oby to było prawda". tyle ze on ma powody by watpic w milosc kobiety
26 июня 2012
Weź nim potrząśnij porządnie i wbij mu do jego głowy jak go bardzo kochasz a potem pocałuj!!!:) Reszte samo się zrobi :D
Powodzenia :)