:)) :') - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.06.2012

:)) :')

Piękny i oślepiający poranek
Świat na zewnątrz zaczyna oddychać
Widzisz chmury przybywają bez ostrzeżenia
Potrzebuję cię, by się schronić.


I wiem ,że tylko czas powie nam jak
Poradzić sobie bez siebie nawzajem
.

Więc trzymaj mnie obudzonym bym Cię zapamiętał
Daj mi więcej czasu, bym poczuł to w ten sposób
Nie możemy tak trwać w nieskończoność,
ale dziś mogę mieć cię obok siebie.


Gdybym mógł uczynić te chwile nieskończonymi
Gdybym mógł zatrzymać wiatr zmian
Jeśli tylko będziemy trzymać oczy szeroko otwarte
Wtedy wszystko zostanie takie samo.


I wiem, że tylko czas powie nam jak

Poradzić sobie bez siebie nawzajem.


Z dedykacją dla Malwiny

Pozdrawiam.

Lubisz to?