Strata - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

27.06.2012

Strata

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby jeśli będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie Twoja...
Lubisz to?
Niestety..
3 июля 2012
stary gorzej jest jak z nią na codzień przebywasz, poświęcasz jej całe dnie i wszystko co tlyko w stanie jesteś mimo tego ze wiesz że dla niej to jest nic nie warte.
30 июня 2012