Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.06.2012

samotnik

Wszystkim samotnym kobieta zycze wiecej slonca
Lubisz to?
dziekujemy!
8 июня 2012
konto usunięte
Dziękujemy!
5 июня 2012
05.06.2012

piosenki

hejka;) znacie jakieś fajne piosenki ?:)
Lubisz to?
Celine Dion Titanic :D
8 июня 2012
konto usunięte
Marika-Moje serce
6 июня 2012
konto usunięte
irmina - poznałam,jula - za każdym razem,the dance - daleko jesteś... itp
6 июня 2012
04.06.2012

Coś o mnie!

Umiem zmywać, prać, prasować.
Lubię gotować i robić zakupy.
Pozdro!
Lubisz to?
konto usunięte
Jak ideał...Tylko co jest nie tak? :)
6 июня 2012
konto usunięte
: OOO :brawo:
4 июня 2012
konto usunięte
Skomentuj...:brawo:
4 июня 2012

 Jest tu ktoś z zachodniopomorskiego? Chciałbym wiedzieć,  ile osób tu siedzą. :)

 









Lubisz to?
jula-Stracilam
17 декабря 2012
konto usunięte
fajna jest ta piosenka:)
6 июня 2012
konto usunięte
Byłam ;[
5 июня 2012
04.06.2012

Witajcie

Hej! Dopiero dołączyłam do tej grupy. Mam na imię Klaudia. Liczę na poznanie miłych i ciekawych osób.

Pozdrowienia zdan morza.

Lubisz to?
Witamy Cię:) Dodaj zdjęcie w albumie ;)
4 июня 2012
04.06.2012

Come Back



12345678901234567890
Lubisz to?
Cieszymy się z powrotu ;)
4 июня 2012
Chętnie popiszę z sympatyczną
dziewczyną...




www.KnazZo.fotka.pl
 
Lubisz to?
Noo Witamy w takim razie ;*
6 июня 2012
konto usunięte
Hmm ? :jezyk:
4 июня 2012
konto usunięte
;) ;)):tak::skok:
4 июня 2012
04.06.2012

Rablle ; )

Hej wszystkim
Jak tam u was .> Opowiadajcie ; ))
U mnie wmiare okej ,,
Ostatnio jakos Wypadkowo Jest ale Daje rade ; )
Fot dla was ; ))

Lubisz to?
04.06.2012

Siiiemasz ;)

Mam Naimie Paula ; ) Jak chcesz cos wiedziec  Napisz ; )*

Poooozdrooowionka ; ) !

Lubisz to?
konto usunięte
ile masz lat ? %2b Witam.
5 июня 2012
04.06.2012

Hej :)

 Jestem juz 702 dni w grupie, a za bardzo sie tu nie udzielałam. Wiec poprawiam sie ;p Może zacznę od tego że jestem Paulina,  mam 17 lat, lubię koszykowkę, lekkoatletykę, piłkę nożną, taniec i muzykę  ; D Nie ma co sie rozpisywać. Jeśli ktoś chce wiedziec coś wiecej niech pisze na pw :) 
Lubisz to?
Siemka;)
4 июня 2012
1 133 134 135 136 137 715