Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.06.2012

Witajcie..

Jestem tu z wawi już od dawna i więdzę że nadal wielu z nas nie ma nikogo bliskiego, czasami coś się zmienia.. łączycie się w pary rozstajecie, ale mam nadzieję że każdy kolejny rozdział w waszym życiu przyniesie coś nowego, lepszego. Nie bójmy się żyć! Zapewne często słyszycie że czas leczy rany ktoś może sobie pomyśleć (łatwo mu powiedzieć, on nie jest sam itp) Ja z doświadczenia wiem że czas zabliźnia rany.. Nadchodzą wakacje czas gdy jest wiele okazji do spotkań, zawierania nowych znajomości.. życzę wam wielu sukcesów oraz więcej wiary w siebie :*

                                                                                Samotny..
Lubisz to?
konto usunięte
miło się słucha tych słów:)
14 июня 2012
konto usunięte
Również tego samego Ci życzę. :))
11 июня 2012
konto usunięte
dziękuje :) wybaczcie małą literówkę na początku :*
11 июня 2012
10.06.2012

:(:(:(:(:(


Witam wszystkich serdecznie
mam problem znany chyba każdemu
(SAMOTNOŚĆ)

starma się znaleść drugą połókę

ale od długiego czasu nie wychodzi mi.
nie wiem co robić odwiedzałem portale randkowe
chodziłem do klubów i w sporo innych miejsc
poznałem dużo ludzi ale jak zaczeło mi
zależeć na danej kobiecie to odrazu mówiła nie
i zrywała kontakt

co robię nie tak

proszę o rady
pozdro


Lubisz to?
konto usunięte
tak jak z dolu, nic na siłe wszystko z czasem.. nie angażuj się na poczatku bardzo, złap dystans i poznaj drugą osobę na spokojnie z opcją na kolezanke, mniej ucierpisz w razie jakiś niepowodzeń ; )
11 июня 2012
konto usunięte
Nic na siłę. Z czasem 'miłość' trafi tam gdzie powinna :-) Powodzenia.
11 июня 2012
10.06.2012

Nie boje sie :)








1)Wstaje nowy dzień,
słońce pieści twarz,
zapominam jak to było, gdy nie było nas.
Twoich pięknych słów tyle we mnie jest,
jeden dotyk oczu Twych i w żyłach płonie krew.
Pomimo wad, oddalam strach,
odnajdziesz mnie, gdy zgubię się.
Wieczność ma sens, przy Tobie bo
Ty to mój sukces, mój skarb.

Ref.
Czasem mam, czasem mniej
lubię czuć Twoje ciepło, gdy dzień budzi się.
Czasem daj, czasem weź
w Tobie wszystko jest tym, czego najbardziej chcę.
Kocham Cię, nie boję się mówić, że Kocham Cię.

2) Gdy zapada noc,
księżyc patrzy jak,
czule tulisz jakbyś mnie nie widział milion lat.
Tylko Ty mnie znasz, tylko Ty mnie masz.
Nigdy nikt nie powie, jaka spójność płynie w nas.
Nie szukasz wad, oddalasz strach,
odnajdę Cię, gdy zgubisz się,
wieczność ma sens, dla Ciebie bo
ja to Twój sukces, Twój skarb.

Ref. Czasem mam, czasem mniej
lubię czuć Twoje ciepło, gdy dzień budzi się.
Czasem daj, czasem weź
w Tobie wszystko jest tym, czego najbardziej chcę.
Kocham Cię, nie boję się mówić, że Kocham Cię,
nie boję się mówić, że kocham Cię.

Byłam tą której szukałeś gdzieś,
jestem dziś, nie zapomnij, że wiesz,
będę wciąż blisko pamiętaj i nie bój się.


Ref. Czasem mam, czasem mniej
lubię czuć Twoje ciepło, gdy dzień budzi się.
Czasem daj, czasem weź
w Tobie wszystko jest tym, czego najbardziej chcę.
Kocham Cię, nie boję się mówić, że Kocham Cię,
nie boję się mówić, że kocham Cię. 
Lubisz to?
10.06.2012

wiersz.

Cze­kam na ten wiatr,
co nie wieje
By w To­bie się panoszyć

Cze­kam na ten piach,
co dusze roz­sy­puje na krawędzi
By na powrót ziarnkiem
zaistnieć

Cze­kam na Nic
Bo wszys­tkiemu się od­da­je...



Lubisz to?
Różni się trochę od reszty jego kawałków, ale jest mega :(
9 июня 2012
09.06.2012

kokokoko

jaki żaaaaaal!!!
1:1
ale mnie wkurzyli!!!  
           a was?              
Lubisz to?
Dobrze, ze nie przegrali, Takie zycie, no coz :)
11 июня 2012
konto usunięte
nas nie.
11 июня 2012
Remis jest dla nas sukcesem bo mogli my przegrać ten mecz.Następne drużyny są dużo silniejsze to nie będzie już z kim wygrać,trzeba liczyć że Czesi nam nie dadzą rady a o Rosji nawet nie pisze bo jesteśmy bez szans
11 июня 2012
09.06.2012

sposób na dołka

jaki macie sposób na dołka co robicie wtedy gdy on was "dopadnie"?:)
Lubisz to?
konto usunięte
wsiadam do samochodu muza na maksa i zapierdala. ;((
17 июня 2012
konto usunięte
czekolada,ulubione piosenki i wypłakanie się w poduszkę
14 июня 2012
konto usunięte
słucham muzyki i wychodze na dwór albo siedzę w domu i leże na łóżku i ryczę i piję dobre wino
10 июня 2012
09.06.2012

Hello;p

 

Heyy:p
Jak mija wam dzisiejszy dzień??
Jeszcze trochę i bedziemy mieć wakacje:)
:p



 

Pewnego dnia pojawia się smutek,
Nieproszony przez nikogo.
Oczy tracą swój dawny blask,
Jak drzewa liście.
Wciąż jest kogoś brak,
Puste krzesło, miejsce przy stole.
Wspomnienia na starych fotografiach.
Pewnego dnia linia życia,
Tak nagle się przerwała.
Odchodzi ktoś, kto był całym światem,
I nagle świat się kończy,
Zamykasz swoje oczy,
Odejdziesz w zapomnienie czy zostaniesz?
Nawet najgorsze chwile kiedyś przeminą,
Znowu zaświeci słońce,
Rośliny znowu zakwitną,
Chociaż życie będzie inne.

 

 

?

Lubisz to?
konto usunięte
ja już mam wakacje od miesiąca do października :P
10 июня 2012
08.06.2012

IBelieveYou18

 




JAK TAM POPOŁUDNIE MIJA ?:)
Lubisz to?
08.06.2012

Witam.

 Witam.

Sylwia jestem.
Mam 19 lat.



Lubię dubstep.
Uwielbiam używać wysublimowanego języka,
polemizować, konwersować i czasem strugać z siebie pawiana.
Poznałam już wiele ciekawych osobowości
na fotcę, więc mam nadzieje,że może i tu poznam.


Bye.
Lubisz to?
konto usunięte
no siemka ;)
10 июня 2012
konto usunięte
cześć :)
10 июня 2012
konto usunięte
no witaj fajna focia
10 июня 2012
1 131 132 133 134 135 715