09.06.2012
Hello;p
Heyy:p
Jak mija wam dzisiejszy dzień??
Jeszcze trochę i bedziemy mieć wakacje:)
:p
Pewnego dnia pojawia się smutek,
Nieproszony przez nikogo.
Oczy tracą swój dawny blask,
Jak drzewa liście.
Wciąż jest kogoś brak,
Puste krzesło, miejsce przy stole.
Wspomnienia na starych fotografiach.
Pewnego dnia linia życia,
Tak nagle się przerwała.
Odchodzi ktoś, kto był całym światem,
I nagle świat się kończy,
Zamykasz swoje oczy,
Odejdziesz w zapomnienie czy zostaniesz?
Nawet najgorsze chwile kiedyś przeminą,
Znowu zaświeci słońce,
Rośliny znowu zakwitną,
Chociaż życie będzie inne.
?
Lubisz to?