Czeesc ;3 - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

12.07.2012

Czeesc ;3

Czasem, tak po prostu, zupełnie nienormalnie, mam ochotę wykrzyczeć Ci w twarz jak bardzo mi zależy. 

Witam! :D Jak tam wakacje?  U mnie pada caly czas i ogolnie pogoda kijowa ;/ Ale ciesze sie bardzo bo w sierpniu lece do polski i wreszcie sie troche opale :) Jak tam wasze sprawy sercowe? :) U mnie niestety ciagle to samo, sama jestem heh :D Nie wiem czemu, ale tak to jakos zawsze wychodzi, niewazne ile sie staram itp :) Ale nie ma co narzekac! Buziaczkiii ;**
 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 февраля 2014
konto usunięte
też tak mam zawsze się staram i nic z tego nie wychodzi
15 июля 2012
konto usunięte
hej wakacje spoko pogoda w miarę. Ja też narzazie sama jestem
13 июля 2012