Cześć. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.05.2012

Cześć.

 To teraz ja. 


Na wstępie, na imię mam Sandra, 19 lat, woj. Opolskie ; >
Od dziecka fascynacja motoryzacją.Sama jeżdżę.
 Fotograf amator i grafik w domowym zaciszu ; ) (manga na kartce i w ps ;D)
Uwielbiam komixy Marvela i filmy na ich podstawie.
Nie wiem co mogę więcej napisać, w razie "W" pytać ; )

Lubisz to?
konto usunięte
ciekawa sooba w takim razie..a przynajmniej ciekawe zainteresowania.. nietypowe przez co tak fajne;D
12 мая 2012
Witaaj :)
10 мая 2012
Witamy Cię!:)
9 мая 2012