Cześć wszystkim :):) jestem z Górnego Śląska - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Mam  Na Imie Maciej  MOże Ktoś Chętny żeby pogadać ??
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 февраля 2014
konto usunięte
Cześć Maciek jestem Patu :)
4 августа 2012
konto usunięte
Hej Maciej , jestem Justyna miło mi :)
3 августа 2012