DamCiRoozkosz - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.05.2012

DamCiRoozkosz

Wtul się o poranku
w ciepło mego ciała
obejmuj...

spraw by Twój dotyk
otworzył me oczy
bym ujrzał tą słodką twarz
twoje śliczne oczy

Spojrzyj ciepło na mnie
a ja uśmiechnę się słodko
usta swoje zbliżę
całując Cię mocno

i tak zaczniemy dzień
w słodyczy pocałunku
dłoń wtulę w twe włosy
i znów się uśmiechnę

to będą nasze dni...

Będę tulił Cie w ramionach
przytulał do serca

W oczach Twych ujrzałem
wielkie złote serce
To Bóg Cię musiał mi zesłać
bo jesteś...

aniołem

TYLKO PRZY MNIE BĄDŹ
bym mógł...

darzyć Cię miłością


Lubisz to?
konto usunięte
pięknie napisane :)
13 мая 2012
konto usunięte
TYLKO PRZY MNIE BĄDŹ...TERAZZZZ ZAWSZEEEE
13 мая 2012
TYLKO PRZY MNIE BĄDŹ
13 мая 2012