Hmm... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.05.2012

Hmm...


Nie widziałam Cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca, lecz widać można żyć bez powietrza.

♥  



I czuje ze powinnam sie odezwac. Zadzwonic, napisac, cokolwiek. Ale kolejne przeplakane noce nie sa tego warte. Czemu? Bo ON nie jest mnie warty.  



Lubisz to?
i czuje że powinnam sie odezwać . zadzwonić napisać .. cokolwiek ...;(...
16 мая 2012
można żyć bez powietrza
10 мая 2012
konto usunięte
No oczywiscie ze nie kazdy, ale ten on akurat tak, haha ^^
10 мая 2012