Ja Bym Oszalał - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

14.05.2012

Ja Bym Oszalał




Czy tęskniłabyś za mną, gdybym nie wrócił?
Czy żyć beze mnie mogłabyś się nauczyć?
Czy beze mnie cała układanka by się posypała?
Bez Ciebie - ja bym oszalał!


Lubisz to?
konto usunięte
uwielbiam Tą nutke ;D
18 мая 2012
konto usunięte
uwielbiam ;D
14 мая 2012
super piosenka !!!!!!:)
14 мая 2012