14.05.2012
Marrrtulka
męczy mnie to ciągłe udawanie .
nie mam już ochoty biegać z przyklejonym uśmiechem do twarzy i wmawiać wszystkim , że jest w porządku , ale przecież muszę pokazać jak bardzo jestem silna...
Lubisz to?