NO CÓŻ CO ROBIĆ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.05.2012

NO CÓŻ CO ROBIĆ

Bez ciebie moje życie nie jest takie samo,

Nic nie ma sensu, nawet gdy bolało,

Trace siebie i walkę o życie.

To moja trema i mój poemat.

 

Kiedy widzisz walkę w siebie...

To dziene słowa, słyszane bez ciebie,

choć na mnie już nie działają:'(

Bez niego nic już nie ma sensu.

A co zaklei po nim dziurę w moim sercu?

Tyle razy płakałam teraz już nie zamierzam,

Choć słowa to jest za mało,

To walka HALO,HALO !! :(

Lubisz to?
Bez niego nic już nie ma sensu. A co zaklei po nim dziurę w moim sercu?
20 мая 2012