17.05.2012
NO CÓŻ CO ROBIĆ
Bez ciebie moje życie nie jest takie samo,
Nic nie ma sensu, nawet gdy bolało,
Trace siebie i walkę o życie.
To moja trema i mój poemat.
Kiedy widzisz walkę w siebie...
To dziene słowa, słyszane bez ciebie,
choć na mnie już nie działają:'(
Bez niego nic już nie ma sensu.
A co zaklei po nim dziurę w moim sercu?
Tyle razy płakałam teraz już nie zamierzam,
Choć słowa to jest za mało,
To walka HALO,HALO !! :(
Lubisz to?