Piosenki. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

06.09.2012

Piosenki.

 Heej wszystkim! Jakie znacie fajne piosenki miłosne? Piszcie w komentarzach. Pozdrawiam ;*
Lubisz to?
konto usunięte
Nie słucham ;)
9 сентября 2012
konto usunięte
Verba - zostan blisko:)
7 сентября 2012
konto usunięte
Kasia Gomoła- czekam ;)
6 сентября 2012