13.07.2012
Siema
Hej :D Jestem Natalia :d
Mam pewien problem gdyż jestem nieśmiała i nie wiem jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba .
Piszemy sms-y i wogóle ale nie wiem jak mu to napisać .. ;/
Może mi ktoś poradzić co mam robić ?
Piszemy sms-y i wogóle ale nie wiem jak mu to napisać .. ;/
Może mi ktoś poradzić co mam robić ?

Lubisz to?
