11.05.2012
Siemka :)
Hejka :)
Jak taam ?
macie jakies plany na Weekend ?
U mnie w porządku :)
A w sobótkę jadę sobie na zakupkii :)
Dziewczyny Na jaki kolor najbardziej lubicie malować paznokietki ?
Chłopaki Zauwazacie ze kobiety maja pomalowane paznokietkii ? Jaki kolorek lubiciee ?
Mi osobiscie najbardzie podoba się French
Jak taam ?
macie jakies plany na Weekend ?
U mnie w porządku :)
A w sobótkę jadę sobie na zakupkii :)
Dziewczyny Na jaki kolor najbardziej lubicie malować paznokietki ?
Chłopaki Zauwazacie ze kobiety maja pomalowane paznokietkii ? Jaki kolorek lubiciee ?
Mi osobiscie najbardzie podoba się French

A Jaki waam ?
Lubisz to?