Smutek. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.05.2012

Smutek.



Jest mi Smutno, cholernie smutno,jestem samotny i dalej nicjak zawsze. ;((( 
by oxygen1987
Lubisz to?
konto usunięte
Hehe jasne.! x D
21 мая 2012
konto usunięte
poperam przedmówczynie, pomaga na smutki :)
16 мая 2012
konto usunięte
zjedz tabliczkę czekolady, będzie Ci lepiej :P
16 мая 2012