Witam. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

14.06.2012

Witam.

Witam wszystkich.!


Jak wiadomo każdy z nas szuka miłości, nie każdy ją dostrzega, nie każdy ją doznaje.
Niektórzy mają miłość a w ogóle jej nie szanują.
Ja osobiście nie znalazłam się w tej grupie by kogoś znaleźć,dlatego że moim zdaniem szukanie miłości na siłe jest bezsensu ,ale też nie szukanie jej i nie próbowanie też nie ma sensu ,dlatego że w tedy nie będziemy wiedzieć czy omineliśmy coś w swoim życiu ważnego czy nie.

Ja pomiomo własnych stwierdzeń i rozmyśleń życzę każdemu z Was,byście w końcu znaleźli to co szukacie,tego uczucia które Was zgubiło,by ujrzało każdego człowieka w tym ciemnym tunelu i pokazało tą właściwą osobę na którą czekacie całe życie :)


PS. Sugerujcie się sercem ,a nie rozumem.
Nie patrzcie na wygląd lecz na duszę.

Wygląd przemija z wiatrem,a charakter zostaje do końca życia.

Lubisz to?
konto usunięte
Zgadzam się nie wygląd jest najważniejszy lecz to jaka jest się osobą w stosunku do innych, wygląd, uroda przemija zostaję wnętrze człowieka
17 июня 2012
konto usunięte
3 lata to jest dlugo ?;>
17 июня 2012
tak to prawda ale czasem trudną ją znależć tą prawdziwą
14 июня 2012