10.07.2012
Witam samotne Serca:)
Hej :) mieszkam w Szwecji od paru lat i szukam znajomosi akurat z tego kraju:) interesuja mnie dziewczyny:) ale napewno nie typu dziewczyn ,, jestem w szwecji i juz wielka szwedka jestem , tipsik solarka itp itd,, :P Pozdro ;) :)
Lubisz to?
