Witam wszystkich :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

02.08.2012

Witam wszystkich :)

Hej jestem Sylwia.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na samotność??
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 февраля 2014
konto usunięte
nie wiem czy kiedyś tak miałam pewnie tak ale to było dawno... bo nawet kiedy mój chłopak jest 300km oddemnie dzwoni do mnie kiedy tylko ma wolną chwile
3 августа 2012
konto usunięte
Współczuję :) u mnie też skończyło się tragicznie...
3 августа 2012