Zzuuzzaa1 - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.05.2012

Zzuuzzaa1






bo przecież kocham Cię,
i nigdy nie przestane
kocham Cię,
i zjem cię na śniadanie
kocham Cię,
i tylko ty kochanie aniołem w niebie,
ja wierze w Ciebie ! :*
Lubisz to?
konto usunięte
Super. :P
10 мая 2012
konto usunięte
moja ulubiona nutka :P
9 мая 2012