boli.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

08.06.2012

boli..






Bądź kimś, kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust.

bądź kimś, kto przytuli, gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy.

bądź kimś, kto zawsze będzie po mojej stronie,

chociażbym dokonywała najgorszych decyzji i robiła największe błędy świata. <3








Ja tylko znów chcę cię mieć przy sobie...
Kocham..
Lubisz to?
konto usunięte
chyba każdy by chciał mieć taką osobe. ;)
8 июня 2012