12.07.2012
dziewczyny pomóżcie ;((
Cześć , nazywam się Iwona . mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić ... mam chłopaka , nazywa się Mateusz , jestem z nim juz 2 lata . aktualnie jestem u niego na wakacjach . za każdym razem gdy jeździłam do niego to siedziałam w domu sama , bo on pracuje 8 godz dziennie .
Jednak tym razem wyszłam na wioske i poznałam 4 chłopaków i jedną dziewczyne , zaczęłam wychodzić coraz częściej i przesiadywać x nimi do godz 23 , bo o tej godzinie mój chłopak kończy pracę .
Wśród tych chłopaków pozanałam Piotrka , jest bardzo ładny i wogóle ciągle do mnie pisał że mu się podobam , po jakimś czasie zaprosił mnie do siebie i mnie pocałował .
bardzo mi sie on podoba ;* zawsze mówi mi że jestem piękna , śliczna itd . a mój chłopak za bardzo mi tego nie mówi ;/
wogóle jest taki obnojętny do mnie . . . nie wiem co mam robic , szkoda mi zostawić Mateusza , bo już 2 lata z nim jestem .
Piotrek powiedział mi że będzie czekał tak długo jak będę chciała . .
co mam robić ??
mój chłopak zaczął mi ustalać godziny o których mam wracać ;/ a ja chce widywac Piotrka ;*
Jednak tym razem wyszłam na wioske i poznałam 4 chłopaków i jedną dziewczyne , zaczęłam wychodzić coraz częściej i przesiadywać x nimi do godz 23 , bo o tej godzinie mój chłopak kończy pracę .
Wśród tych chłopaków pozanałam Piotrka , jest bardzo ładny i wogóle ciągle do mnie pisał że mu się podobam , po jakimś czasie zaprosił mnie do siebie i mnie pocałował .
bardzo mi sie on podoba ;* zawsze mówi mi że jestem piękna , śliczna itd . a mój chłopak za bardzo mi tego nie mówi ;/
wogóle jest taki obnojętny do mnie . . . nie wiem co mam robic , szkoda mi zostawić Mateusza , bo już 2 lata z nim jestem .
Piotrek powiedział mi że będzie czekał tak długo jak będę chciała . .
co mam robić ??
mój chłopak zaczął mi ustalać godziny o których mam wracać ;/ a ja chce widywac Piotrka ;*
Lubisz to?
