eh ;( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

18.05.2012

eh ;(

 Żaden dzień się nie powtórzy, 
nie ma dwóch podobnych nocy, 
dwóch tych samych pocałunków, 
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
- Wisława Szymborska

a tu coś mojego autorstwa...


Nikt chyba nie wie jak teraz sie czuje
jak me samotne serce bliskości potrzebuje.
Niepotrzebna nikomu,do świata zniechęcona
w jednym oka mgnieniu przez Niego porzucona.
To On był mego życia powodem
wszystko zniknęło z jednym Jego slowem.
Dziura w moim sercu łzami zalana
lecz upadłam na dno,padam na kolana.
Mówią dasz radę,wytrwasz dziewczyno
ja biorę kieliszek i sączę tanie wino.
Teraz żal i smutek zostawiony z cierpieniem
mówię dam radę lecz to tylko złudzenie.
Lubisz to?
Piękny wiersz :D :**
20 мая 2012