hejka - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.06.2012

hejka

W grupie jestem już długo,ale na fotce rzadko jestem i mało się udzielam.Jak większości z was też mi dokucza bycie samym.
Ehh życie jest takie niesprawiedliwe w pewnych kwestiach.Ostatnio mi ta samotność daje się coraz bardziej odczuć.
Jeżeli są osoby chętne się poznać to zapraszam.
PS: Dziewczyny nie patrzcie na wygląd hehe
Lubisz to?
konto usunięte
nie każde patrzą na wygląd;)) ważne jest serce drugiej osoby niż wygląd;)))
15 июля 2012