13.06.2012
hejka
W grupie jestem już długo,ale na fotce rzadko jestem i mało się udzielam.Jak większości z was też mi dokucza bycie samym.
Ehh życie jest takie niesprawiedliwe w pewnych kwestiach.Ostatnio mi ta samotność daje się coraz bardziej odczuć.
Jeżeli są osoby chętne się poznać to zapraszam.
PS: Dziewczyny nie patrzcie na wygląd hehe
Ehh życie jest takie niesprawiedliwe w pewnych kwestiach.Ostatnio mi ta samotność daje się coraz bardziej odczuć.
Jeżeli są osoby chętne się poznać to zapraszam.
PS: Dziewczyny nie patrzcie na wygląd hehe
Lubisz to?