koniec lata - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.08.2008

koniec lata

 

CZY POZNALIŚCIE KOGOŚ TEGO LATA???

Lubisz to?
konto usunięte
prawdziwa miłość jest tylko w bajkach...
27 января 2009
konto usunięte
` Obecnośc sama teraz nie wystarczy szczęściu mojemu `
30 октября 2008
konto usunięte
Tak poznałam dużo osób. W tym jest mój kochany, który odrzucił moją miłość. A ja tak go bardzo potrzebuję i kocham ;(
30 августа 2008