pytanie; p - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

06.06.2012

pytanie; p

właśnie tak myśle. każdy ma jakiś sposób na odsteresowanie,zapomnienie o problemach ja słucham muzyki czytam albo ide na spacer a wy ?;)
Lubisz to?
konto usunięte
myję samochód albo śpię :D
8 июня 2012
konto usunięte
słucham muzyki bieganie granie w piłke wypad ze znajomymi na dyskoteke
7 июня 2012
Miuzik to podstawa lub wypad z przyjaciółmi:)
6 июня 2012