pytankaa :D - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.05.2012

pytankaa :D

 Co dzis robiliście ??
Jakie plany na jutroo ?

Lubicie ogladac Filmy ?
Jakie polecacie ??


Ja polecam takie :

ROMANTYCZNE



Komedie 



Komedie Romantyczne 


Jeszcze Sydney i siedmiu nieudacznikow bo juz fotki nie moge wstawic :(                               

                        Liczę że tez podzielicie się polecanymi filmamii :D 

Lubisz to?
trzy metry nad niebem ;*
16 мая 2012
i wciąż ją kocham :*
16 мая 2012
konto usunięte
wciąż ją kocham < 3 uwielbiam !
13 мая 2012