samotni .; - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.05.2012

samotni .;

"samotny wśród ludzi którzy myślą, on nigdy nie jest sam"



"Sama, samotna, otulona jedynie zapachem perfum..."


"Samotność to taka straszna trwoga, ogarnia mnie, przenika mnie"


` ...Niedostępna! ...Nieosiągalna! .
..Nieobecna! ...Nienamacalna!
Po prostu samotna.! ; (


` Chyba jestem niepotrzebna. Jest mnie coraz mniej.


Gdy wyschną już moje łzy
ktoś inny zacznie płakać.
dlatego ziemia pod nami nigdy nie wyschnie.





Lubisz to?
` ...Niedostępna! ...Nieosiągalna! . ..Nieobecna! ...Nienamacalna! Po prostu samotna.! ; (
20 мая 2012
konto usunięte
smutne ale prawdziwe
17 мая 2012