samotnosc:/ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.06.2012

samotnosc:/

ja to jestem skazany na samotnosc nie mam wogole powodzenia u plci przeciwnej zawsze gdy poznaje kogos to wydaje mi sie ze natrafilem na ta wyjatkowa osobe ale pozniej okazuje sie ze zabardzo sie angazuje bo druga osoba nie byla az tak zainteresowana mna wogole nie wierze w milosc i w zwiazek jakis ehh ://
Lubisz to?
slucho*
24 июня 2012
a wiec przyznajesz paula ze kobiety wola tych "zlych" zeby ich nawrocic heh ciekawe nie zawsze wychodzi to wam na sucho kobietki
24 июня 2012
konto usunięte
kolego to piona mam tak samo :(
17 июня 2012