złamane serce:) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.06.2012

złamane serce:)

każdy miał kiedyś złamane serce ale nie powinniśmy myśleć cały czas o przeszłości tylko o przyszłości i po prostu nie być smutnymi chociaż to czasem  trudne : * 
tak samo jest z bliskimi osobamy gdy umierają ja straciłam tate gdy miałam 6 lat wtedy cały czas o nim myślałam ale w końcu zrozumiałam ,że to nic nie da i trzeba żyć chwilą: )
Lubisz to?
konto usunięte
fajna ta grupa:) tacy fajni ludzie, naprawdę i te wypowiedzi takie mądre:) miło poczytać sobie:)
19 июня 2012
konto usunięte
i tutaj masz racje. :)
18 июня 2012
konto usunięte
No właśnie.. czasu i tak się nie da cofnać, na pewno jest to trudne szczególnie jak się straci kogoś bliskiego... jednak smutek niczego nie zmieni, trzeba więc żyć dalej i cieszyć z każdego danego nam dnia
17 июня 2012