Smeet - BUGI: zgłoś i udokumentuj screenem! | Fotka.com
gdzie moje emotki?:P

Komentarze (15)

22 ноября 2011
u mnie też tak jest być może jeszcze kiedyś miałas poziom 0 i doładowałas coins wtedy mogłas ominąc poziom 0 odrazu miałas 2 albo któryś XD
25 сентября 2011
hej
do którego września ten konkurs
17 августа 2011
Też tak raz miałem
17 августа 2011
:woot::lol2:
17 августа 2011
wczoraj tak mialam^^ :)
17 августа 2011
U mnie problem nie występuje.
17 августа 2011
ja mam tak samo ;/ ale co chwile robic relog ;/
15 августа 2011
Już dzisiaj mam wszystkie :) ciekawe kiedy znów mi je zabiorą :crylol:
15 августа 2011
Mam tak często , wystarczy relog i po problemie ;)
15 августа 2011
Są. Przecież kiedyś były na lewo rozwijane jak gry interaktywne. Oj, Aferko, jak możesz nie pamiętać?
15 августа 2011
też tak raz miałam
15 августа 2011
ja nawet nie wiedziałam, że emikonki sa zależne od poziomu, były tylko interakcje zależne od lvl. dzięki za info.
15 августа 2011
miałem to samo :D dopiero nastepnego dnia miałem znów wszstko ok
15 августа 2011
nie wiem jak się cofnąć :P
15 августа 2011
Idź do poziomu 1.:jezyk: