gdzie moje emotki?:P
Komentarze (15)
Diaamond
22 ноября 2011
u mnie też tak jest być może jeszcze kiedyś miałas poziom 0 i doładowałas coins wtedy mogłas ominąc poziom 0 odrazu miałas 2 albo któryś XD
Аккаунт удален
25 сентября 2011
hej
do którego września ten konkurs
do którego września ten konkurs
Аккаунт удален
17 августа 2011
Też tak raz miałem
Аккаунт удален
17 августа 2011
:woot::lol2:
Аккаунт удален
17 августа 2011
wczoraj tak mialam^^ :)
Аккаунт удален
17 августа 2011
U mnie problem nie występuje.
Аккаунт удален
17 августа 2011
ja mam tak samo ;/ ale co chwile robic relog ;/
LoveeTheWorld
15 августа 2011
Już dzisiaj mam wszystkie :) ciekawe kiedy znów mi je zabiorą :crylol:
Аккаунт удален
15 августа 2011
Mam tak często , wystarczy relog i po problemie ;)
Аккаунт удален
15 августа 2011
Są. Przecież kiedyś były na lewo rozwijane jak gry interaktywne. Oj, Aferko, jak możesz nie pamiętać?
Аккаунт удален
15 августа 2011
też tak raz miałam
Afera74
15 августа 2011
ja nawet nie wiedziałam, że emikonki sa zależne od poziomu, były tylko interakcje zależne od lvl. dzięki za info.
Аккаунт удален
15 августа 2011
miałem to samo :D dopiero nastepnego dnia miałem znów wszstko ok
LoveeTheWorld
15 августа 2011
nie wiem jak się cofnąć :P
Аккаунт удален
15 августа 2011
Idź do poziomu 1.:jezyk:
