Smeet - BUGI: zgłoś i udokumentuj screenem! | Fotka.com
;O czyj to pokój ? 0_o / NajaranaToba

Komentarze (9)

2 декабря 2011
lol to u mnie xD
22 ноября 2011
;o
30 сентября 2011
I jak? Próbował ktoś?
25 сентября 2011
Ustawcie w pierwszym pokoju, w miejscu, gdzie się pojawiacie, strzałkę do drugiego pokoju, a w drugim pokoju, w miejscu gdzie się pojawiacie, strzałkę do pierwszego pokoju. Polecam.
22 августа 2011
Na rynku też tak raz miałam :lol: http://img823.imageshack.us/img823/5609/podwojnestrzaki22.jpg
21 августа 2011
ehh chyba odwiedzę okulistę :)
21 августа 2011
Za dużo strzałek obok siebie dałaś i jest efekt.
20 августа 2011
Dokładnie XD
20 августа 2011
Coś po chińsku xd