Żelazko ? a przypadkiem nie wieszak ?
Komentarze (5)
SZAKALTOMEK
18 февраля 2012
ten screen jest po raz milardowy ;]
Аккаунт удален
20 января 2012
Trzeba pizgać wieszakiem w koszulę tak długo, aż ta zrobi się idealnie wyprasowana.:klaps:
NORMALNA5611
20 января 2012
hehe dobre wieszak:)
Аккаунт удален
19 января 2012
A nie prasuje się wieszakiem? :lol2:
Аккаунт удален
19 января 2012
tez tak miałem
