Komentarze (4)
Afera74
15 февраля 2012
Tak zawsze było, skarżą się na to od lipca :lol: do nadal :lol:
NORMALNA5611
25 января 2012
ha nie ma ręki:P
Аккаунт удален
21 января 2012
no ale żeby od razu rękę też zapierniczyć ... jak wy pilnujecie ;D :woot:
Аккаунт удален
20 января 2012
Nawet to ukradną. Nic nie można zostawić bez pilnowania. No co za ludzie!:zly:
