Teraz ja jestem lekarzem buhaha ; dd .
Komentarze (3)
StanleyTookie
21 сентября 2011
:lol:
LoveeTheWorld
21 сентября 2011
zawsze jak tam wchodzę to męczę tego pacjenta :diabel::diablica: góra dól góra dól :cozagopek:
Аккаунт удален
21 сентября 2011
e :wtf: :woot:
