Zamiast się bawić na weselu to stoję nieruchomo pod stołem ; ))
Komentarze (3)
Аккаунт удален
22 сентября 2011
haaa:PP
Аккаунт удален
22 сентября 2011
żeś się pewnie tak upił, że pod stołem leżysz :rotfl:
Аккаунт удален
21 сентября 2011
Hah ; D
