Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

19 ноября 2009
tuning to jest cos...pozdro dla klanu

17 ноября 2009
fotka.pl/mniej30/ Galeria.html?uid=972816 - tylko usunac spacje przed Galeria :)

10 марта 2011
Tuning, Audio, Drift... To jest to!

11 ноября 2009
www.amsterdam-arena.xt.pl

10 ноября 2009
Jadą świry

9 ноября 2009
Uwielbiam niemieckie samochody, bmw które lata bokiem jest świetne, audi natomiast ma potęzny wygląd i za to jest piękne oraz opel, dla mnie szczególnie astra

20 января 2010
Jeśli Jesteś Sobą Zapraszam Do Mojego Klanu: Jestem Prwadziw(y/a) Nie Udaje Nikogo

7 ноября 2009
Jak tuning to tylko GS

8 сентября 2012
Witam wszystkich... Zapraszam Łodzian na www.nolimitsteam.pun.pl ... Pozdrawiam...

2 ноября 2009
TUNING !!!!!! maluch kombi ;p;p

22 октября 2009
Tuning - moje życie

16 октября 2009
śmigać szybkimi bryczkami .. ahhh to jest to!! :napalony: Niestety nie wszędzie da się szarżować ;p

15 октября 2009
Volvo T5 The Best :) :)

13 октября 2009
OD KOŁYSKI AZ PO GRÓB JEDNA MARKA BMW!!!

13 октября 2009
Czemu po raz kolejny odrzucono moje zdjęcie ?:/...

11 октября 2009
Tuning fajna sprawa ale lepsza jeszcze jak masz silnik podrasowany a wyglad kiepski to robi wrazenie!!!!

8 октября 2009
Mam Mam Najlepszy Woz,Najszybszy w Miescie,Kazdy Chcial By Taka Bestie;))))

3 октября 2009
albo yamaha albo nic R6

3 октября 2009
Wzzziuuuum ;ddd Kochaaaaaaaam too ;dd

30 сентября 2009
tiuning i kto by niechciał fajnego cacka