Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

30 сентября 2009
Tuning moje życie

27 сентября 2009
Co sądzicie o samochodzie takim jak Opel Calibra ?? ;]

27 сентября 2009
Tuning to jest to:D

26 сентября 2009
Lubię szybką jazdę :ziober2:

26 сентября 2009
max tuning;))

25 сентября 2009
tuning jest fajny :)

25 сентября 2009
Tuning to jest to ;D

25 сентября 2009
tuning maxxxx

19 июня 2012
Tuning - moje życie

22 сентября 2009
Zgadzam sie z tym niżej ale trzeba mieć do tego smykałke i fantazje

18 сентября 2009
Tuning to pasja która wymaga pieniędzy...

12 сентября 2009
Tuning to jest to:D

10 сентября 2009
Uwielbiam TUNING :D CAR AUDIO :D DIFT :D:D:D

9 сентября 2009
noc tajemnica,milosc przezyciem,sex jest zabawa a TUNING PODSTAWA...

8 сентября 2009
Tuning to nie zbrodnia, to sposób na życie !!! tuning ponad wszystko :)

16 сентября 2009
wiadomo ziom.. dzwiek tunningu to moja motywacja

5 сентября 2009
tuning mmm to jest dopiero cos szczegulnie BMW albo honda!!!

25 августа 2009
http://www.hodowcy.dl.pl/ Nowa gierka Zaczajcie!!!

24 августа 2009
podrasowane bmw. mmm... ;) kocham dobry tuning

19 августа 2009
CRX 4 EVER :zakochany: DOHC VTi oczywiscie JDM i życie dopiero ma sens :))